Malatyayı bırakıp gitmeyiz

Bizler inandık sizlerde inanın şeytanın bacağını kıracağız.Diyarbakırspor bizi bekle.Geliyor taner geliyor serdar samatyalı geliyor bekleyin.işte tanerin malatya basınına açıkladığı duygu dolu sözler:İSTANBUL MARMARA DEREBEYİNDEN BAYRAM KATLANLI
KENTİ TERKETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ
TFF 1. Lig ekiplerinden Malatyaspor'da mali kriz henüz aşılmamışken, kaptan Taner Demirbaş, tüm olumsuzluklara rağmen kenti terk etmeyi düşünmediklerini söyledi.
Taner Demirbaş, bir yerel televizyon kanalına yaptığı açıklamada, sıkıntılı günler geçirdiklerini, ancak hiçbir zaman şehri terk etmeyi düşünmediklerini, insanların kendileri için kenetlenmesinin ise sevindirici olduğunu söyledi.
Teknik direktör Metin Yıldız'ın istifa etmesinden sonra karamsar bir tablonun oluştuğunu ve birçok arkadaşının şehri terk etmeyi kafasına koyduğunu ifade eden Taner ''Ben o günlerin geride kaldığını düşünüyorum. Daha önce umudumuz yoktu, futbolcular olarak bilinmezliğe sürüklenen bir gemi gibiydik, ancak şimdi hiç değilse umudumuz var'' dedi.
Golcü oyuncu, bu süreçte neden bir Malatyalı gibi hareket ettiği sorusuna ise şu yanıtı verdi:
''Burada yarım kalmış bir işim var. Bu takımı Turkcell Süper Lig'e çıkarmadan bana rahat yok. Umarım bu sezon hem bu krizi tamamıyla bitiririz hem de hedefimize ulaşırız.''


Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)