En İyisini Yapacağız

Yeşilyurt ilçesinde yıl boyunca yapılan eğitim çalışmaları, Özel Bilgiyurt Koleji'ndeki bir toplantıda ele alındı.

Yapılan toplantıya ilişkin olarak, yayınlanan bülten şöyle:

"Okulumuzda sene başından beri yaptığımız eğitim çalışmalarına 22.05.2008 tarihinde önemli bir halka daha eklendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyit Reşitoğlu başkanlığında yıl boyunca yapılan eğitim çalışmalarının değerlendirildiği müdürler toplantısının ardından İlçe Rehberlik Komisyonunun değerlendirme faaliyetlerine geçildi.

İlçe Rehberlik Komisyonu, Şube Müdürü Hayrettin Gürsul başkanlığında Rehber Öğretmenler Murat Pınar, Ali Rıza Canpolat, Nurettin Kaplan ve Murat Gülpınar’ın katkılarıyla hazırlanan Etkin Öğretmenlik ve Sınıf Yönetimi adlı kitapçığı tanıtarak katılımcılara kitapçığı dağıttı. Ayrıca öğretmenler arasında düzenlenen eğitim sorunları ve ilçede uygulanan eğitim faaliyetleri konulu anketin değerlendirme raporu katılımcılara sunuldu. Sonuçlar üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Bu önemli toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Erkan Bulgan, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kavuk, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Reşitoğlu ve İlçemizdeki diğer belediye başkanları, ve okul müdürleri katıldılar.

Eğitim öneminin vurgulandığı bu toplantı sonunda İlçemizin marka olabilmesi için atılması gereken adımlar konuşulurken, başta İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere tüm katılımcılar bir ekip olduklarını ve bu ekibin bir uyum içinde birbirlerini tamamlayacakları, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi en iyi şekilde eğitmek ve onları en iyi şekilde yetiştirmek için ekipçe çalışma kararı alındı.

Toplantı sonunda okulumuzun bahçesinde kuş cıvıltıları eşliğinde katılımcılara akşam yemeği verildi.

Okul Müdürümüz Celal Ünal bundan sonrada eğitime katkılarının devam edeceğini belirtti. Misafirler verimli bir toplantının ardından memnun bir şekilde okulumuzdan ayrıldılar.
b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpg


Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)