Vukuat Raporu

plastik meyve kasaları çıkan yangın sonucu yandı , şahsın izinsiz olarak evine gelip yattığını, kendisinin ise şahsı kovaladığını , kamyonetinin sol ön teker dışındaki 3 lastiğinin kesilerek zarar verildiğini

 

 

İlçemiz Hıroğlu Mahallesi Püseroğlu Sokakta 01.30 sıralarında E.T.(44), A.S.(39) adlı şahıslara ait ahşap ve plastik meyve kasaları çıkan yangın sonucu yandı. İki şahıs, polise verdikleri ifadede 46 yaşındaki K.K. ve 22 yaşındaki Ö.K.’den şüphelendiklerini bildirdiler. İki şahıs aranıyor.


İlçemiz Hıroğlu Mahallesi’nde oturan 39 yaşındaki S.Ö. adlı kadın, 03.00 sıralarında polise başvurarak, evinde uyurken 29 yaşındaki Ş.P. adlı şahsın izinsiz olarak evine gelip yattığını, kendisinin ise şahsı kovaladığını bildirdi ve evine izinsiz giren şahıstan şikayetçi oldu. Polisin yakaladığı Ş.P. ise suçlamayı kabul etmedi.


İlçemiz Hıroğlu Mahallesi’nde oturan A.S., park halinde olan 44 KU 339 plakalı kamyonetinin sol ön teker dışındaki 3 lastiğinin kesilerek zarar verildiğini, K.K. ve Ö.K. adlı şahıslardan şüphelendiğini bildirdi.


Haber Düzeltme 27.10.2008 13:47

Haber Kaynak : http://www.malatyahaber.com/haberler/templates/malatya-new.asp?articleid=17505&zoneid=1&y=

Düzenleyen : Tekin PEKCAN


Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)