Vukuat Raporu

 Polise başvuran 24 yaşındaki U.S., Çavuşoğlu Mahallesi Sami Kasap Sokağında, trafikte yol verme meselesi yüzünden, Yeşilyurt Belediyesi’ne ait olan plakasını alamadığı bir aracın sürücüsü tarafından dövüldüğünü öne sürerek şikayetçi oldu. Polis araştırmaya başladı.

Hıroğlu Mahallesi Değirmen Sokakta meydana gelen olayla ilgili ifadesi alınan 56 yaşındaki H.T., dış kapıdan ses duyunca çıktığını ve kapıda hasar meydana geldiğini gördüğünü, buna 55 yaşındaki İ.K.’nın yönetiminde bulunan 44 EF 534 plakalı aracın yol açtığını, araçtaki şahsa kapıya neden zarar verdiğini sorduğunda şahsın “Benim aracım hasar görmüş. Sen bir kapının peşine düşmüşsün.” dedikten sonra uzaklaştığını öne sürdü ve şikayetçi oldu.

Gedik Mahallesi’nde 26 yaşındaki M.A. yönetimindeki halk otobüsü ile 62 yaşındaki M.E.A.’ya çarparak ağır yaralanmasına neden oldu.

İLçemizde  oturan 63 yaşındaki M.Ö., polise başvurarak 44 ET 809 plakalı aracının oğlu 16 yaşındaki B.Ö. tarafından çalındığını bildirdi. Polis, 00.20 sıralarında yapılan şikayetten 10 dakika sonra aracı, B.Ö. ile birlikte yakaladı ve ikisini de M.Ö.’ye teslim etti.

İlçemiz Cumhuriyet Meydanı’nda kavga eden 49 yaşındaki İ.M., 22 yaşındaki E.M., 19 yaşındaki M.M., 24 yaşındaki Y.M. ile 46 yaşındaki K.K., 22 yaşındaki Ö.K. ve 35 yaşındaki A.K. adlı şahıslar birbirlerini dövdüler. Polis şahısları olayda kullanılan bir bijon anahtarı ile birlikte yakaladı.


Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)