Meydan Muharebesi - Huzur Bozanlar

İlçemizde 2 kişinin tartışmasının büyüyerek kavgaya dönüşmesi akabinde,  kavgaya destek amaçlı Malatya'dan arkadaş gurubu gitti. 

 
İlçemizde meydana gelen kavga olayı ile ilgili olarak Yeşilyurt ilçe Emniyet Amirliği'nden verilen bilgide olay şöyle özetlendi;
Gece saat.23.50 sıralarında Yeşilyurt Cumhuriyet Meydanı'nda kalabalık bir grubun kavga ettiğinin bildirilmesi olay yerine intikal eden görevlilerimizce olaya müdahale edilmiş ve olaya karışan M.T., E.K., V.D., U.U., A.C., Ç.C., U.S., O.U.G., H.Y., H.S.C., M.S.D., C.D. ve O.Ü. isimli şahıslar Amirliğimize intikal ettirilmiş, C.Savcısına bilgi verilerek yapılan tahkikatta, M.T. ve E.K. arasında meydana gelen tehdit ve hakaret olayı sebebiyle E.K.'nin arkadaşı olan V.D., U.U., A.C., Ç.C., U.S., O.U.G., H.Y., H.S.C., M.S.D., C.D. ve O.Ü. isimli şüphelilerin de Malatya'dan ilçemize gelerek olaya karıştıkları tespit edilmiş, şüphelilerin tamamı ifadelerinde olay sebebiyle birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler olup, hazırlanan tahkikat evrakı adli mercilere ikmalen gönderilecektir, denildi.

Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)