Skandal... MGG İnşaatında Resmi Araç Çalışıyor

Yeşilyurt Belediyesi'ne ait hizmet aracı (itfaiye) Malatya Girişim Gurubu'na ait Alış-Veriş Merkezi inşaatında çalışırken görüntülendi.

 

MALATYA GÜNCEL/ ÖZEL HABER- 2004 Malatya Sümerbank AŞ'yi satın alarak önce fabrika olarak çalıştıracağız vaadinin ardından İş Merkezi olarak inşaata başlayan Malatya Girişim Gurubu yeni bir skandalla gündeme geldi.

 

www.malatyaguncel.com İhbar Hattı (323 45 00) telefonuna gelen bilgileri değerlendiren Malatya Güncel Haber Merkezi Muhabirleri, Malatya Girişim Gurubu'na ait inşaat alanında Yeşilyurt Belediyesi'ne ait 44 AH 176 Trafik tescil nolu Yeşilyurt İtfaiyesi'ne bağlı aracı görüntüledi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Yetkililerinden edinilen bilgilere göre 44 AH 176 plakalı aracın (5 Ekim 2009 günü saat: 13.30'da) Yeşilyurt'a bağlı Gedik Mahallesi'nde görevli olduğu bilgisine ulaştı.

 

Malatya Girişim Gurubu Ortaklarından ve aynı zaman da Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk'a ait Resmi araçların “Özel” görevlendirme ile inşaat alanında olabileceği bilgisini paylaşan Okuyucumuz, “bunun ilk olmadığını, Yeşilyurt Belediyesi'ne bağlı bir çok hizmet aracının inşaat alanında görev aldığını” iddia etti.


Haberin kaynağı : http://www.yesilyurtunsesi.com
Yesilyurtunsesi.com (Yeşilyurt / MALATYA)